Policjanci poszukują zaginionego 80-latka - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Zabrzu

Wiadomości

Policjanci poszukują zaginionego 80-latka

Data publikacji 29.12.2017

Zabrzańscy policjanci poszukują zaginionego Karola Apostel. Jak ustalono zaginiony ostatni raz był widziany w dniu 18 grudnia około 9.00 na przystanku autobusowym w Zabrzu na ul. Jordana 71, gdzie czekał na autobus. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

80-letni Karol Apostel jest mieszkańcem zabrzańskiej dzielnicy Helenka. Mężczyzna zaginął w poniedziałek 18 grudnia 2017 roku, gdy wyszedł ze swojego mieszkania. Tego dnia około godziny 9.00 ostatni raz był jeszcze widziany na przystanku autobusowym w Zabrzu na ul. Jordana 71, gdzie oczekiwał na autobus.

 

Rysopis zaginionego: wzrost ok 180cm; sylwetka szczupła; włosy siwe, krótkie; oczy piwne; uszy duże; nos średni.

Znaki szczególne: tatuaż z wizerunkiem kobiety na przedramieniu.

Ubiór zaginionego: ubrany w kurtkę koloru jasnego; spodnie typu jeans koloru jasnego; buty sportowe koloru niebieskiego; bluza z wizerunkiem „miśka” koloru żółtego; czapka typu dżokejka z logiem klubu Borussia Mönchengladbach.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP Zabrze tel. kontaktowy (032) 277-92-85, e-mail: kryminalny@zabrze.kmp.gov.pl, lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.