Dzień Otwarty w Szkole Policji w Katowicach - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Zabrzu

Wiadomości

Dzień Otwarty w Szkole Policji w Katowicach

Data publikacji 08.06.2018

Już dzisiaj „Dzień Otwarty Szkoły Policji w Katowicach”. Jak co roku będzie można zwiedzić jedyną policyjną szkołę na południu Polski, która kształci młodych policjantów. W tym roku dla uczestników przygotowano wiele pokazów w wykonaniu policjantów i innych służb mundurowych, wystawy broni i sprzętu transportowego, koni i policyjnych psów służbowych. Przygotowano inscenizacje działań policyjnych i ratowniczych, a także pokazy musztry. Zapraszamy serdecznie.

Jak co roku podczas „Dnia Otwartego Szkoły Policji w Katowicach” zobaczyć będzie można wiele pokazów w wykonaniu policji i innych służb mundurowych, wystawy broni i sprzętu transportowego, koni i policyjnych psów służbowych w „akcji”. Przygotowano również inscenizacje działań policyjnych i ratowniczych, a także pokazy musztry. Dzień urozmaicą konkursy z zakresu działań policyjnych i zabaw sportowych, a także poczęstunek tradycyjną grochówką przygotowaną w szkolnej stołówce. Oczywiście będzie też można zwiedzić całą placówkę dydaktyczną, a przypominamy, że jest to jedyna szkoła Policji na południu Polski – okazja jest więc niecodzienna.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zwiedzających 8 czerwca 2018 roku już od godz. 9.00 do Szkoły Policji w Katowicach przy ul. Gen. Jankego 276.

 

Pliki do pobrania

  • 577.68 KB