Już w niedzielę zapraszamy na charytatywny koncert - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Zabrzu

Wiadomości

Już w niedzielę zapraszamy na charytatywny koncert

Data publikacji 12.06.2018

Już w niedzielę 17 czerwca serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert pt. ”Dzielmy się sercem jak chlebem”. Zagramy dla chorej na nowotwór Grażyny Wójcik – matki i żony zabrzańskich policjantów. Punktualnie o 19.00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu-Rokitnicy wystąpi Chór Canticum Novum pod dyr. Barbary Garus i Szymona Cichonia i soliści z rodziny Księdza Bosko. Serdecznie zapraszamy.

Już w niedzielę 17 czerwca 2018 roku o godzinie 19.00 zapraszamy na charytatywny koncert pt. „Dzielmy się sercem jak chlebem”. Zagramy dla chorej na nowotwór Grażyny Wójcik – matki i żony zabrzańskich policjantów.

„We wrześniu 2017 r. moja mama Grażyna otrzymała informację o tym, że choruje na nowotwór złośliwy jajnika. W Polsce prowadzona jest standardowa procedura- operacja i leczenie. Ponieważ ten rodzaj nowotworu daje liczne przerzuty i jest jednym ze źle rokujących chcemy reagować w każdy dostępny sposób. Chcemy aby mama po zakończeniu terapii w Polsce rozpoczęła leczenie w Klinice w Madrycie, która ma już na swoim koncie całkowite wyleczenia tego rodzaju nowotworu. Nie chcemy czekać na rozwój choroby. Doskonale wiemy, że im wcześniej rozpoczniemy walkę z rakiem, tym jest większa szansa na jego wyleczenie. W trybie pilnym udało nam się zakwalifikować mamę jako podopieczną Fundacji Rak'N'Roll, gdzie zbierane są fundusze na leczenie mamy. Pieniądze zbieramy także za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl, gdzie pod adresem https://zrzutka.pl/pdf6eg można wpłacać pieniądze, a także sprawdzić jaka suma została już zebrana.” - mówi st.sierż. Damian Wójcik.

Kwota, którą rodzina musi zebrać niestety przekracza ich możliwości finansowe. W krótkim czasie muszą zebrać 400 tysięcy złotych. Dlatego też serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie, który odbędzie się 17 czerwca 2018 roku o godzinie 19.00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.