Kierownictwo - Komenda Miejska Policji w Zabrzu

Kierownictwo

 

p.o.  KOMENDANT MIEJSKI POLICJI W ZABRZU

kom. DARIUSZ KLIMCZAK

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - 2009 r., Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie - 2012 r.

Przebieg służby:

  • 2 wrzesień 1991 r. - przyjęty do służby - aplikant Komisariatu Policji III w Zabrzu
  • 1 styczeń 1993 r. - policjant na w/e dzielnicowego Zespołu Dzielnicowych Komisariatu III Policji w Zabrzu
  • 1 lipiec 1994 r. - starszy policjant na w/e asystenta Referatu Dochodzeniowo- Śledczego Komisariatu III Policji w Zabrzu
  • 1 grudzień 1998 r. - policjant dowódca drużyny Plutonu Patrolowo - Interwencyjnego KP III w Zabrzu
  • 16 czerwiec 2000 r. - młodszy specjalista Samodzielnej Sekcji Kryminalnej KP III w Zabrzu
  • 1 sierpień 2005 r. - Kierownik Referatu Kryminalnego KP III w Zabrzu
  • 1 październik 2009 r. - Zastępca Komendanta Komisariatu Policji III w Zabrzu
  • 12 październik 2012 r. - Komendant Komisariatu Policji III w Zabrzu
  • 1 listopad 2013 r. - Komendant Komisariatu Policji I w Zabrzu
  • 1 czerwiec 2014 r. - cz.p.o. Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji II w Zabrzu
  • 1 grudzień 2014 r. - Komendant Komisariatu Policji II w Zabrzu
  • 26 luty 2016 r. - cz.p.o. Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu
  • 16 lipiec 2016 r. - p.o. I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu
  • 1 wrzesień 2016 r. - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu
  • 13 czerwiec 2017 r. - p.o. Komendant Miejski Policji w Zabrzu 

 

 

ZASTĘPCA KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W ZABRZU

podinsp. PAWEŁ KOPERNIK

Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie - 2004 r., Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. Ziętka w Katowicach - 2006 r., Studia Podplomowe - Administracja w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej - Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie - 2013 r., Studia Podplomowe - Zarządzanie kryzysowe - Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie - 2016 r.

Przebieg służby:

  • 15 luty 1995 r. - przyjęty do służby - referent Plutonu Patrolowego Komisariatu Policji w Knurowie
  • 1 grudzień 1995 r. - policjant na w/e starszego dzielnicowego Referatu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Knurowie
  • 1 sierpień 1996 r. - policjant Plutonu Patrolowo - Interwencyjnego Komisariatu Policji w Knurowie
  • 1 marzec 1998 r. - starszy policjant  Plutonu Patrolowo - Interwencyjnego Komisariatu Policji w Knurowie
  • 1 lipiec 2000 r. - referent Ogniwa Patrolowego Komisariatu Policji w Knurowie
  • 1 czerwiec 2004 r. - specjalista Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach
  • 1 listopad 2004 r. - specjalista Zespołu Operacji Policyjnych Sztabu Policji Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach
  • 06 grudzień 2004 r. - p.o. Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji VI w Gliwicach
  • 07 marzec 2005 r. - Zastępca Komendanta Komisariatu Policji VI w Gliwicach
  • 1 marzec 2006 r. - p.o. Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Gliwicach
  • 16 kwiecień 2006 r. - Zastępca Komendanta Komisariatu Policji I w Gliwicach
  • 7 wrzesień 2014 r. - Komendant Komisariatu Policji I w Gliwicach
  • 25 styczeń 2016 r. - p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu
  • 25 lipiec 2016 r. - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu
  • 1 listopad 2016 r. - Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu